|  Otobüs durağı üretim ve montaj hizmetleri
   www.otobusdurakuretimi.com web sitemiz yayında...
    
HAKKIMIZDA

Beğen Reklam kurucusu ve kadrosuyla 20 yıldan beri Açık Hava Reklamcılığı ve Kent mobilyaları sektörü içerisindedir.Akaryakıt istasyonları ( BP, TOTAL, AYGAZ ) Otomotiv (RENAULT , TOFAŞ , FORD) Beyaz eşya sektörü ( ARÇELİK , BOSH , SONY) ve Alışveriş merkezleri ( VARLIBAŞ, CARREFOUR, REAL, PENDİK PARK ) gibi bir çok kurumsal firmaların tasarım-proje-üretim ve montajına kadar her kademesinde görev yaptık.

Kent Mobilyaları üretim yelpazesinde Otobüs Durakları, Taksi Durakları, Kiokslar, Bekleme Kabinleri, Sigara İçme Kabinleri, Metrobüs Durakları, Tranvay Durakları, Hareketli ve Hareketsiz Reklam sistemlerinin tasarım üretim ve montajlarını Yurt içi ve Yurt Dışına yapmaktayız.

Uzman kadromuzla günümüz teknolojisine uygun makine ve ekipmanları kullanarak edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve tecrbelerimizi siz değerli müşterimizle paylaşmak ve çözüm ortağınız olmak için varız.

Beğen Reklam olarak vizyonumuz Mühendislikle geçerli olan 3E ; Ekonomik , Emniyet , Estetik kurallarını günümüz teknolojik gelişmeleriyle harmanlayarak kalite ve hızı ön planda tutarak sektörümüzün lider firmalarından biri olmaktır.

        Saygılarımla

Mak.Müh.Özer BEĞENMİŞ

Diğer Web sitelerimiz:  begenmetal.com, otobusdurakuretimi.com, begencelikyapi.com, begentabela.com, begenreklam.com adreslerinden daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.